Serwis internetowy prportal.skoda.pl wykorzystuje pliki cookie, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie. Możesz wyłączyć pliki cookie w opcjach swojej przeglądarki internetowej.
Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności.
Zamknij

Rynek indywidualny

Rejestracje samochodów osobowych w Polsce (rynek indywidualny)

Lp.Markalistopad (sztuki)Udział rynkowy (%)
2022202120222021
1.Toyota1926167320,9819,08
2.Kia114879012,519,01
3.Škoda8704699,485,35
4.Dacia7519068,1810,33
5.Volkswagen6177816,728,91
6.Hyundai6126926,677,89
7.Renault4903865,344,40
8.Audi2881163,141,32
9.BMW2601842,832,10
10.Mercedes2431692,651,93
Źródło: CEPiK (oprac. przez Samar).

Rejestracje samochodów osobowych w Polsce (rynek indywidualny)

Lp.Markastyczeń - listopad (sztuki)Udział rynkowy (%)
2022202120222021
1.Toyota214011937719,1718,34
2.Kia136201241312,2011,75
3.Škoda976386538,748,19
4.Dacia942685428,448,09
5.Hyundai833190507,468,57
6.Volkswagen788582887,067,85
7.Renault430234553,853,27
8.Mercedes369718763,311,78
9.Ford326534832,923,30
10.Mazda277326712,482,53
Źródło: CEPiK (oprac. przez Samar).

Rynek flotowy

Rejestracje samochodów osobowych w Polsce (rynek flotowy)

Lp.Markalistopad (sztuki)Udział rynkowy (%)
2022202120222021
1.Toyota4361412417,4317,79
2.Škoda2760191911,038,28
3.Volkswagen202014358,076,19
4.Audi15979546,384,12
5.Kia155311956,215,16
6.BMW154918196,197,85
7.Hyundai151615536,066,70
8.Mercedes115814294,636,16
9.Renault10019434,004,07
10.Dacia9625223,852,25
Źródło: CEPiK (oprac. przez Samar).

Rejestracje samochodów osobowych w Polsce (rynek flotowy)

Lp.Markastyczeń - listopad (sztuki)Udział rynkowy (%)
2022202120222021
1.Toyota454864837616,7715,87
2.Škoda276793326510,2010,91
3.Volkswagen20332231197,507,58
4.BMW18874207346,966,80
5.Kia17848178746,585,86
6.Hyundai16667158236,145,19
7.Mercedes16046161665,925,30
8.Audi15364154295,665,06
9.Ford12473142734,604,68
10.Dacia924186603,412,84
Źródło: CEPiK (oprac. przez Samar).
Proszę czekać...