Škody w Rajdzie Karkonoskim
30 września 2001

Škody w Rajdzie Karkonoskim

W kolejnej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski bierze udział dziewięć załóg jadących Škodami.

(Karpacz, 2001-09-30) Na starcie kolejnej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski zgłoszonych zostało dziewięć załóg startujących samochodami marki Škoda. Tym razem do polskich załóg dołączyli także czescy kierowcy. Niestety tym razem do mety dotarły tylko dwie załogi, z czego najwyżej na 24 pozycji w klasyfikacji generalnej sklasyfikowani zostali Czesi. Michal HoraLukos Hodan (Spectrum Marianske Lazne) jadący Škodą Favorit zajęli także trzecią pozycję w klasie A5. Jedyna z polskich załóg, Zdzisław KoterbaSławomir Robak, również jadąca Škodą Favorit, została sklasyfikowana na 37 pozycji w klasyfikacji generalnej i piątej w swojej klasie.