Załoga Škoda Castrol BP Rally Team na podium XX Rajdu Dolnośląskiego
10 października 2010

Zakończyła się tegoroczna edycja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

...Leszek Kuzaj i Jakub Gerber, jadący Škodą Fabią S2000 w barwach zespołu Škoda Castrol BP Rally Team, wywalczyli trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej XX. Rajdu Dolnośląskiego, ostatniej w tym roku eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Załogi biorące udział w tej rundzie, w ciągu dwóch dni miały do pokonania 18 odcinków specjalnych, zorganizowanych na asfaltowych trasach wokół Kłodzka.

...Po przekroczeniu linii mety, Leszek Kuzaj powiedział: „Bardzo cieszę się z wyniku i miejsca na podium. Biorąc pod uwagę to, że dopiero niedawno w pełni wróciłem do zdrowia i szukam swojego tempa, wynik jest satysfakcjonujący. Trasy były niesłychanie szybkie, co nas -zwłaszcza drugiego dnia - stawiało w niekorzystnej sytuacji w stosunku do aut N-grupowych. Nasz samochód z tą skrzynią nie jest w stanie pojechać tak szybko jak „N-ki”, a tu zdarzało się nam jechać przez długi czas na tzw. „odcięciu”. Ale najważniejsze jest to, że walka była od samego początku do końca i że braliśmy w niej czynny udział.”

...Załoga Škoda Castrol BP Rally Team ukończyła Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski na piątej pozycji w klasyfikacji generalnej i na czwartym miejscu w kategorii aut S2000. Pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji RSMP zajął duet Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran jadący samochodem Subaru Impreza, przed Michałem Sołowowem pilotowanym przez Macieja Barana (Ford Fiesta S2000).